Bilgisayardan iptv nasıl izlenir? IPTV Smarters pro (Resimli Anlatım)

Bir çoğumuz iptv izlemek için Bilgisayarlarımızı tercih edebiliriz. Kurulumu oldukça basit ve ücretsiz bir uygulamadır. Televizyonlarımıza uygulama kurma imkanları olmayanlar PC yi TV sine bağlantı yaparak görüntü aktarımını televizyonlarına verebilirler. IPTV Smarters Pro  Windows 7-8-8.1-10 bilgisayarlarınıza indirip iptv izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bilgisayarınız’dan   BURAYA TIKLAYARAK IPTV Smarters Pro uygulamasını indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra kurulumu yapınız. Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamayı açtığınızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Bu ekranda Enter Your Login Details başlığı altında sizden doldurmanızı istenilen bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri iptv satıcınızdan temin edebilirsiniz.

Any Name                                    : www.tamiptv.com

Username                                   : Kullanıcı adı

Password                                  : Şifre

http://url_here.com:port  : Url ve Port

Tüm bu ilgileri eksiksiz ve hatasız girdikten sonra son olarak ADD USER deyiniz.

Kanallarınız IPTV Smartesrs Pro uygulamasına yüklenmiş olacaktır. İstediğiniz katagoriden dilediğiniz yayını izleyebilirsiniz.

LIVE TV : Canlı yayın akışı olan kanalları izleyebilirsiniz.

IPTV Smarters Pro , kullanıcılara Windows Bilgisayarlarda , Android ve İOS Cep Telefonlarda  , Android Box- Stick vb. Canlı yayın akışı olan TV kanalları , VOD , SERIES , DİZİ , FİLM izleme imkanı sunan bir IPTV uygulamasıdır.

IPTV Smartest Pro ÖZELLİKLERİ:

  • Xtream Kodları API veya M3U Dosya URL si ile yükleme
  • EPG Desteği
  • Canlı yayın akışı olan kanalları izleyebilme
  • Dizi ve Film izleme
  • Serisi olan Sezonlu DİZİ veya FİLM izleme
  • Ebeveyn Kontrolü
  • Dil değiştirebilme

Iptv satın almak için www.tamiptv.com internet sitesini ziyaret edebilir. Aynı zamanda internet sitemizden iptv yi kesintisiz ve sorunsuz izleyebilmek için internet hızınızın yeterli olup olmadığından şüphe duyuyorsanız internet hız testi yapabilirsiniz. Ağırlıklı olarak paket ve içeriklerimiz Türkiye ve Almanya ağırlıklıdır. Paket ve içerikleri görmek için ücretsiz test yayını talebinde bulunabilirler. Canlı destek, WhatsApp destek bölümlerinden tamiptv ekibine ulaşabilirler. Iptv yayınlarını internet erişimi olan ve iptv uygulaması olan tüm cihazlardan izleyebilirsiniz. Kesintisiz ve donma problemi yaşamadan kaliteli alt yapı ile hizmet sunulmaktadır.

 

 

 

Bilgisayardan iptv nasıl izlenir? IPTV Smarters pro (Resimli Anlatım)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön