DuplaxPlay mobilden satın alıp tv ye transfer etme.

Android telefonunuzdan google playe DuplexPlay yazarak indirebilirsiniz veya BURAYA TIKLAYARAK DuplexPlay uygulamasını indirebilirsiniz. İlk 7 gün kullanımı ücretsiz bir uygulamadır. Sonrası için 6 aylık satın alma bedeli 0.99$ dır. 12 aylık için satın alma bedeli 1.99$ dır. Bu uygulama LG webOS, Samsung SMART TV, Android tv, Android cep telefonu, amazon fire tv, Windows 10, XBOX ONE cihazlarında çalışmaktadır. Ip tv izlemek için eğer smartv nizin uygulama marketinde Duplexplay uygulaması bulunuyorsa android box, Stick gibi cihazlar almanıza gerek yoktur Duplexplay uygulamasını cihazınıza indirip kurarak izleyebilirsiniz.

Duplexplay uygulamasını 3 farklı yöntem ile satın alımı yapabilirsiniz:

1.Mobil android telefonunuzdan satın alarak televizyonunuza transfer edebilirsiniz.

2.Televizyonunuzun ekranından satın alabilirsiniz.

3.Televizyonunuzun ekranından hediye kodu girerek satın alabilirsiniz.

1.Mobil android telefonunuzdan satın alarak televizyonunuza transfer etme :

DuplexPlay uygulamasını televizyonunuzun ekranından satın alabilirsiniz. Bu şekildelde satın almanıza izin vermiyor ise android telefonunuzdan satın alarak satın almış olduğunuz Duplexplay uygulamasını televizyonunuza transfer edebilirsiniz.

 • Android telefonunuza DuplexPlay uygulamasını indirdiğinizde aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

 • Bu ekran çıktığında sol alt kısımda bulunan Renew activation sekmesini seçiniz ve tekrar aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

 • Bu ekrandan tekrar sol alt kısımda Renew for this device yazan sekmeyi seçiniz. Sonrasında aşağıdaki gibi bir satın alma ekranı çıkacaktır.

 • Activation Types başlığı altında 6 ay $0.99 – 12 ay $1.99 ücreti olduğundan bahsediyor. Satın almanız için 6aylık ve 12aylık seçeneğiniz vardır. Kaç aylık satın almak istiyorsanız onun üzerine basınız. DuplexPlay uygulamasını 6 aylık satın alımı yapacağımızı varsayalım ve aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

 • Bu ekranda anlatmak istediği Device ID ve Device Key numaralı DuplexPlay uygulamasını 6aylık $0.99 satın alacaksınız. Onaylamak için sol alt kısımda bulunan yeşil sekmeli butona Purchase deyiniz.
 • Sonrasında size ödeme yapmanız için 3 seçenek sunacaktır :

1.Kredi veya banka kartı ekle

2.Paycell l Turkcell faturalandırması ekle

3.Kodu kullan

 • Bu ödeme seçeneklerinden hangisini tercih ediyorsanız o şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemi bittikten sonra mobilden satın almış olduğumuz DuplexPlay uygulamasını televizyona transfer edebiliriz.
 • Aşağıdaki ekrana tekrar geri dönünüz.

 • Sağ üst kısımda bulunan Transfer activation seçeneğini seçiniz. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır.

 • Bu ekranda transfer etmek istediğiniz eğer televizyonunuzdaki duplexplay ise televizyonunuzda yazan Device ID ve Device Keyi belirtilen alana yazınız.
 • Son olarak transferin gerçekleşmesi için sol alt kısımda yazan Transfer activation sekmesine basınız ve transfer işleminiz gerçekleşmiş olsun.

iptv satın almak için www.tamiptv.com internet sitesini ziyaret edebilir size özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz test talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dünya içeriklerimizle hizmetinizdeyiz. Tamiptv ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

 

 

DuplaxPlay mobilden satın alıp tv ye transfer etme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön