IPTV izlemek için internet hızım kaç olmalı?

İp tv izlemek istiyorsak ve internetimizin yeterli veya yetersiz olduğunu anlamamızın birkaç yolu vardır. Bu adımlardan en önemlisi internetimizin stabil olmasıdır. Eğer stabil bir internetiniz varsa birden yükselme yada alçalma olmuyorsa internet hızımız düşükte olsa kesintisiz ve donmasız bir şekilde iptv izleme şansımız yüksektir. Diğer önemli unsurda test yayını alıp kendimiz test edip kontrol etmektir. Ayrıca iptv de donma ve kesinti olmasının birçok sebebi olabilir. İzlediğimiz mevcut sisteme bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bunlar neler bir bakalım:

İptv yi Televizyonumuz da izlediğimizi varsayalım:

1.Televizyonda iptv uygulaması aracılığıyla izlemek istiyorsak tv, iptv uygulaması ve internet firmamızın birbiri ile uyumlu olmalıdır. Aksi taktirde kaliteli yayın almamıza engel olur.

2.Televizyonumuza wifi ile bağlanmak yerine ethernet kablosu ile bağlantılarda daha kaliteli yayın alınmalıdır.

3.İnternet hızımızın ortalama en düşük 12, 13mbps olması durumunda ve stabil olması birden yükselme alçalma olmaması durumunda daha kaliteli yayın alınır.

4.Tv de iptv uygulaması yerine iptv cihazı kullanımlarında uygulama kullananlara göre daha kaliteli yayın aldıkları ortadadır.

5.Kullanmış olduğumuz iptv uygulamamıza yüklemiş olduğumuz iptv paketimizin içeriği fazla olduğunda donma kasma olayları olabilir.

6.Mevcut kullandığımız sistemimizden herhangi bir sorun olmadığından tam olarak eminsek ve hala donma kesinti yaşıyorsak iptv satın aldığınız firma alt yapısı iyi olmayabilir.

7.İp tv satın alınmadan önce ilk defa kullanıyorsak mutlaka ücretsiz test, deneme sürümü rica ediniz. Kendiniz test ediniz.

8.Ayrıca İp tv tüm internet erişimi olan cihazlarda izlenebilmektedir.

9.Paket ve içerikler neredeyse herkesin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniştir. Tüm dünya kanalları mevcuttur. Tek kullanıcılı ve Çift kullanıcılı paket seçenekleri vardır.

10.İp tv yi normal yayından her zaman biraz geriden gelir o yüzden normal yayınla kıyaslama yapmak pek doğru değildir.

İp tv satın almak için www.tamiptv.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kanal ve içeriklerimizi görmek için ücretsiz test yayını talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dünya kanallarımızı kesintisiz izlemek için internet sitemizden Canlı destek veya WhatsApp destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz. İyi seyirler dileriz tamiptv ekibi olarak.

 

IPTV izlemek için internet hızım kaç olmalı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön